Čas na serveru 20:40:47

Václav F. Ulšmíd
Jarní tání

Id: 44402

Jarní tání

  •  / Jarní tání / Václav F. Ulšmíd

tempera/papír, rozměr ve výřezu 34 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1301x

Vyvolávací cena:
800

2 300