Čas na serveru 01:23:05

Václav F. Ulšmíd
Koupání

Id: 205604

Koupání

  •  / Koupání / Václav F. Ulšmíd

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám, vystaveno v SVU Marold

zobrazeno: 155x

Vyvolávací cena:
2 200

2 400

2019,10-1,07,19,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu