Čas na serveru 06:16:39

Václav F. Ulšmíd
Koupání

Id: 205604

Koupání

  •  / Koupání / Václav F. Ulšmíd

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám, vystaveno v SVU Marold

zobrazeno: 721x

Vyvolávací cena:
2 200

7 000