Čas na serveru 15:39:07

Václav F. Ulšmíd
Koupání

Id: 205604

Koupání

  •  / Koupání / Václav F. Ulšmíd

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám, vystaveno v SVU Marold

zobrazeno: 1663x

Vyvolávací cena:
2 200

7 000