Čas na serveru 13:37:38

Václav F. Ulšmíd
Kytice ve váze

Id: 203

Kytice ve váze

  •  / Kytice ve váze / Václav F. Ulšmíd

olej/plátno, rozměr plátna 65 x50 cm, signováno PD, datováno 1959, původní stav, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 2281x

Vyvolávací cena:

23.1.2013, 21:05:00

4.1.2013 19:47 5 000 Kč