Čas na serveru 20:44:51

Václav F. Ulšmíd
Pražský hrad v zimě

Id: 200303

Pražský hrad v zimě

  •  / Pražský hrad v zimě / Václav F. Ulšmíd

olej/plátno, rozměr 40 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 692x

Vyvolávací cena:
1 200

3 800