Čas na serveru 14:26:11

Václav F. Ulšmíd
Říčka

Id: 15202

Říčka

  •  / Říčka / Václav F. Ulšmíd
  •  / Říčka / Václav F. Ulšmíd
  •  / Říčka / Václav F. Ulšmíd

olej/plátno/karton, rozměr 48 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 1939, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1533x

Vyvolávací cena:

6 000