Čas na serveru 07:52:16

V. Fiala
Zimní radovánky

Id: 229209

Zimní radovánky

  •  / Zimní radovánky / V. Fiala

olej/karton, rozměr 39,5 x 30 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1776x

Vyvolávací cena:
900

21 000