Čas na serveru 22:17:36

Václav Haise
Předjaří

Id: 113208

Předjaří

  •  / Předjaří / Václav Haise
  •  / Předjaří / Václav Haise
  •  / Předjaří / Václav Haise

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2901x

Vyvolávací cena:

5 550