Čas na serveru 00:29:02

Václav Haise
Sen noci svatojánské

Id: 263

Sen noci svatojánské

  •  / Sen noci svatojánské / Václav Haise

akvarel/tempera/papír, rozměr 44 x 60 cm, signováno vpravo dole, studie ke "Snu noci svatojánské", velice kvalitní práce, zaskleno, vše v původním stavu

zobrazeno: 3255x

Vyvolávací cena:
2 900

2 900

13.3.2013, 20:55:00

12.3.2013 15:09 2 900 Kč