Čas na serveru 07:36:53

Václav Haise
Šumavské Bošice

Id: 75501

Šumavské Bošice

  •  / Šumavské Bošice / Václav Haise

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno a popsáno vpravo dole, datováno 41, lokálně poškozená malba, poškozený rám

zobrazeno: 2842x

Vyvolávací cena:

1 800