Čas na serveru 16:20:53

Václav Haise
V podzámčí

Id: 36903

V podzámčí

  •  / V podzámčí / Václav Haise
  •  / V podzámčí / Václav Haise
  •  / V podzámčí / Václav Haise

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, lehce zkrouceno, původní stav

zobrazeno: 2008x

Vyvolávací cena:
3 200

3 501