Čas na serveru 03:50:47

Václav Hejna
3 x 3

Id: 29301

3 x 3

  •  / 3 x 3 / Václav Hejna
  •  / 3 x 3 / Václav Hejna
  •  / 3 x 3 / Václav Hejna
  •  / 3 x 3 / Václav Hejna
  •  / 3 x 3 / Václav Hejna
  •  / 3 x 3 / Václav Hejna
  •  / 3 x 3 / Václav Hejna

olej/plátno, rozměr 117 x 71 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 64, autorsky rámováno, zcela původní stav, obraz byl vystaven ve Francii v roce 1969 a v roce 1970 v Klubu umělců

zobrazeno: 3957x

Vyvolávací cena:

90 000

Příhozy: 75