Čas na serveru 17:48:04

Václav Hejna
Abstrakce

Id: 272305

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Václav Hejna
  •  / Abstrakce / Václav Hejna
  •  / Abstrakce / Václav Hejna

kombinovaná technika/strukturální malba/plátno, rozměr 30 x 24 cm, značeno na zadní straně, lehce poškozený rám

zobrazeno: 153x

Vyvolávací cena:

3 600