Čas na serveru 04:04:34

Václav Hejna
Dívčí hrady

Id: 34112

Dívčí hrady

  •  / Dívčí hrady / Václav Hejna

olej/plátno, rozměr 71 x 120 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 71-2, malba lokálně poškozena, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1859x

Vyvolávací cena:

14 000