Čas na serveru 15:38:56

Václav Hejna
Hlídač pokladu

Id: 34110

Hlídač pokladu

  •  / Hlídač pokladu / Václav Hejna

kombinovaná technika/strukturální malba/překližka, rozměr 28,5 x 89 cm, signováno, datováno a popsáno na zadní straně, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2058x

Vyvolávací cena:

10 000