Čas na serveru 16:30:58

Václav Hejna
Klášterní partita III.

Id: 39801

Klášterní partita III.

  •  / Klášterní partita III. / Václav Hejna

tempera/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 66 cm, signováno vpravo dole a na zadní straně, datováno 1968 včetně popisu obrazu, zaskleno, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1684x

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

5.9.2016, 20:24:00

5.9.2016 18:33 3 800 Kč