Čas na serveru 18:03:27

Václav Hejna
Kompozice

Id: 128506

Kompozice

  •  / Kompozice / Václav Hejna
  •  / Kompozice / Václav Hejna
  •  / Kompozice / Václav Hejna

olej/písek/plátno, rozměr 30 x 24 cm, signováno na zadní straně, oděrky na autorském rámu, původní stav

zobrazeno: 1821x

Vyvolávací cena:

3 700