Čas na serveru 01:59:41

Václav Hejna
Kytice

Id: 455504

Kytice

  •  / Kytice / Václav Hejna
  •  / Kytice / Václav Hejna
  •  / Kytice / Václav Hejna
  •  / Kytice / Václav Hejna

olej/plátno fixované na lepence, rozměr 82 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 152x

Vyvolávací cena:

16.10.2023, 20:56:00

16.10.2023 20:52 5 500 Kč