Čas na serveru 17:11:41

Václav Hejna
Les Formes

Id: 2011

Les Formes

  •  / Les Formes / Václav Hejna
  •  / Les Formes / Václav Hejna
  •  / Les Formes / Václav Hejna
  •  / Les Formes / Václav Hejna

olej/plátno, rozměr 55,5 x 44 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 65, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1972x

Vyvolávací cena:
3 800

21 000