Čas na serveru 17:19:48

Václav Hejna
Město

Id: 34115

Město

  •  / Město / Václav Hejna
  •  / Město / Václav Hejna
  •  / Město / Václav Hejna

oboustranný obraz, olej/překližka, rozměr 25,5 x 71 cm, signováno na zadní straně uprostřed dole, nerámováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 1284x

Vyvolávací cena:
1 800

9 000