Čas na serveru 09:28:36

Václav Hejna
Operace

Id: 291211

Operace

  •  / Operace / Václav Hejna
  •  / Operace / Václav Hejna
  •  / Operace / Václav Hejna

olej/plátno, rozměr 41 x 41 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně štítek ČFVU

zobrazeno: 1404x

Vyvolávací cena:

23 000