Čas na serveru 14:31:49

Václav Hejna
Pouliční scéna

Id: 51033

Pouliční scéna

  •  / Pouliční scéna / Václav Hejna

olej/plátno//karton, rozměr 32 x 37 cm, signováno vpravo nahoře, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1018x

Vyvolávací cena:
2 800

3 100