Čas na serveru 13:57:04

Václav Hejna
Pražský motiv

Id: 13302

Pražský motiv

  •  / Pražský motiv / Václav Hejna

olej/plátno/karton, rozměr 35,5 x 104,5 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1918x

Vyvolávací cena:

7 500