Čas na serveru 18:39:53

Václav Hejna
Sedící akt

Id: 202305

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Václav Hejna
  •  / Sedící akt / Václav Hejna
  •  / Sedící akt / Václav Hejna

olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, značeno vpravo nahoře, olištováno

zobrazeno: 735x

Vyvolávací cena:

18 600