Čas na serveru 18:41:22

Václav Hejna
Stavba Švermova mostu

Id: 208701

Stavba Švermova mostu

  •  / Stavba Švermova mostu / Václav Hejna

olej/plátno, rozměr 66 x 100 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 407x

Vyvolávací cena:

6 000