Čas na serveru 17:43:37

Václav Hejna
U Karlova mostu

Id: 833

U Karlova mostu

  •  / U Karlova mostu / Václav Hejna

olej/plátno, rozměr plátna 25 x 40 cm, signováno vlevo nahoře VHejna, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3572x

Vyvolávací cena:
1 200

2 300