Čas na serveru 18:04:16

Václav Hejna
Ulice po dešti

Id: 34122

Ulice po dešti

  •  / Ulice po dešti / Václav Hejna

kombinovaná technika/papír, velikost listu 47 x 56 cm, signováno vpravo dole, lehce ohnutý levý dolní roh, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 1037x

Vyvolávací cena:

14.7.2016, 22:10:00

22.6.2016 13:06 1 500 Kč