Čas na serveru 17:21:39

Václav Hejna
Zátiší s jablky

Id: 91303

Zátiší s jablky

  •  / Zátiší s jablky / Václav Hejna

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 59 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně věnování

zobrazeno: 4623x

Vyvolávací cena:

4 300