Čas na serveru 17:13:47

Václav Hejna
Zátiší s ovocem

Id: 101605

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / Václav Hejna

olej/karton, rozměr 18 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 894x

Vyvolávací cena:

2 100