Čas na serveru 14:39:46

Václav Hollar
Dívka

Id: 1505

Dívka

  •  / Dívka / Václav Hollar
  •  / Dívka / Václav Hollar
  •  / Dívka / Václav Hollar

mědirytina/papír, rozměr ve výřezu 13 x 7 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, původní stav, získáno z pozůstalosti Josefa Kemra

zobrazeno: 1834x

Vyvolávací cena:

6 000