Čas na serveru 15:43:50

Václav Hollar
Klečící

Id: 1536

Klečící

  •  / Klečící / Václav Hollar
  •  / Klečící / Václav Hollar
  •  / Klečící / Václav Hollar

mědirytina/papír, rozměr 8,5 x 12 cm, signováno vlevo dole, rámováno, zaskleno, původní stav, získáno z pozůstalosti Josefa Kemra

zobrazeno: 2093x

Vyvolávací cena:

6 610