Čas na serveru 15:41:42

Václav Hollar
Portrét muže

Id: 238207

Portrét muže

  •  / Portrét muže / Václav Hollar

rytina/papír, rozměr ve výřezu 12 x 9,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3084x

Vyvolávací cena:

3 700