Čas na serveru 05:52:25

Václav Jansa
Druhý břeh

Id: 434105

Druhý břeh

  •  / Druhý břeh / Václav Jansa
  •  / Druhý břeh / Václav Jansa
  •  / Druhý břeh / Václav Jansa

uhel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1154x

Vyvolávací cena:

3 200