Čas na serveru 17:32:48

Václav Jansa
Hrad na kopci

Id: 115911

Hrad na kopci

  •  / Hrad na kopci / Václav Jansa

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 885x

Vyvolávací cena:

6 000