Čas na serveru 13:02:47

Václav Jansa
Kamenitý břeh

Id: 34601

Kamenitý břeh

  •  / Kamenitý břeh / Václav Jansa

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 896, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2241x

Vyvolávací cena:
2 800