Čas na serveru 22:55:17

Václav Jansa
Konvolut dvou kusů

Id: 436112

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Václav Jansa

ilustrace k básním, Břízka: kombinovaná technika, tužka/tuš/papír, rozměr 47 x 32 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, Dub: kombinovaná technika, tužka/tuš/papír, rozměr 47 x 32 cm, značeno v kresbě, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 654x

Vyvolávací cena:

19.6.2023, 20:36:00

19.6.2023 14:12 3 000 Kč