Čas na serveru 00:03:40

Václav Jansa
Krávy

Id: 402304

Krávy

  •  / Krávy / Václav Jansa
  •  / Krávy / Václav Jansa
  •  / Krávy / Václav Jansa

olej/dřevo, rozměr 25 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 812x

Vyvolávací cena:

17 500