Václav Jansa
Krávy
Id: 402304
olej/dřevo, rozměr 25 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 843x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč