Čas na serveru 05:15:45

Václav Jansa
Lekníny

Id: 497201

Lekníny

  •  / Lekníny / Václav Jansa
  •  / Lekníny / Václav Jansa
  •  / Lekníny / Václav Jansa

olej/dřevěná deska, rozměr 38,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3222x

Vyvolávací cena:
9 500

12 500

2024,06-1,24,21,14,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu