Čas na serveru 05:34:36

Václav Jansa
Mořské pobřeží

Id: 251008

Mořské pobřeží

  •  / Mořské pobřeží / Václav Jansa

olej/plátno, rozměr 36 x 79 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem,po

zobrazeno: 2130x

Vyvolávací cena:

55 000

Příhozy: 55