Čas na serveru 13:19:44

Václav Jansa
Na řece

Id: 154305

Na řece

  •  / Na řece / Václav Jansa
  •  / Na řece / Václav Jansa
  •  / Na řece / Václav Jansa
  •  / Na řece / Václav Jansa

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 28 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, dobově rámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

zobrazeno: 1481x

Vyvolávací cena:

6 000