Čas na serveru 17:12:36

Václav Jansa
Podzimní břízy

Id: 2258

Podzimní břízy

  •  / Podzimní břízy / Václav Jansa

olej/plátno, rozměr 48,5 x 59 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1759x

Vyvolávací cena:
11 000

23 000