Čas na serveru 11:43:33

Václav Jansa
Pohled do údolí

Id: 356603

Pohled do údolí

  •  / Pohled do údolí / Václav Jansa

akarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 36 cm, značeno a datováno 1896 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1577x

Vyvolávací cena: