Čas na serveru 17:25:03

Václav Jansa
Pohled na Pražský hrad

Id: 74405

Pohled na Pražský hrad

  •  / Pohled na Pražský hrad / Václav Jansa

akvarel/papír, rozměr 30,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1474x

Vyvolávací cena: