Čas na serveru 10:27:15

Václav Jansa
Potůček v údolí

Id: 325506

Potůček v údolí

  •  / Potůček v údolí / Václav Jansa

olej/plátno, rozměr 54 x 44 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 7575x

Vyvolávací cena:

52 000

Příhozy: 53