Čas na serveru 09:36:34

Václav Jansa
U starého kostela

Id: 156701

U starého kostela

  •  / U starého kostela / Václav Jansa

kombinovaná technika/papír, rozměr 53 x 64 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 8645x

Vyvolávací cena:

60 000