Čas na serveru 15:11:51

Václav Jansa
Z jižních Čech

Id: 225518

Z jižních Čech

  •  / Z jižních Čech / Václav Jansa

olej/dřevo, rozměr 34,5 x 50 cm, značeno vlevo dole, dřevěná deska prohnutá, zaskleno, poškozený dekorativní rám

zobrazeno: 2156x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 51