Čas na serveru 04:46:29

Václav Jícha
U rybníka

Id: 412

U rybníka

  •  / U rybníka / Václav Jícha
  •  / U rybníka / Václav Jícha
  •  / U rybníka / Václav Jícha

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 36 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2683x

Vyvolávací cena:
1 600

1 600

10.7.2013, 20:27:00

10.7.2013 20:24 1 600 Kč