Čas na serveru 08:12:35

Václav Kejmar
Na sklonku dne

Id: 90901

Na sklonku dne

  •  / Na sklonku dne / Václav Kejmar

olej/plátno, rozměr 50 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1182x

Vyvolávací cena:

4 200