Čas na serveru 09:22:44

Václav Kiml
Mostek

Id: 50203

Mostek

  •  / Mostek / Václav Kiml
  •  / Mostek / Václav Kiml
  •  / Mostek / Václav Kiml

ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 15 x 10 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2228x

Vyvolávací cena:

2 200