Čas na serveru 08:52:55

Václav Kiml
Stoh

Id: 439105

Stoh

  •  / Stoh / Václav Kiml
  •  / Stoh / Václav Kiml
  •  / Stoh / Václav Kiml
  •  / Stoh / Václav Kiml
  •  / Stoh / Václav Kiml

enkaustika/plátno fixované na překližce, rozměr 60 x 73 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorský rám

zobrazeno: 12480x

Vyvolávací cena:
15 000

200 000

Příhozy: 65