Čas na serveru 13:08:23

Václav Kiml
Stromořadí

Id: 289302

Stromořadí

  •  / Stromořadí / Václav Kiml
  •  / Stromořadí / Václav Kiml
  •  / Stromořadí / Václav Kiml

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 16,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4174x

Vyvolávací cena:

41 234

Příhozy: 68